DSCN0992-150x150 Галерея

ТВОРИ

Хочеш розвинути свої творчі здібності? Прагнеш зробити щось неординарне та цікаве? Конструктор СОКО створенно саме для Тебе! Твори. Розвивайся. вдосконалюйся. Разом з СОКО.

DSCN1043-150x150 Галерея

ГРАЙ

Конструктор СОКО не лише пізнавальна та розвиваюча іграшка. Бавитись ним не тільки корисно а й цікаво. Тисячі варіантів. Відсутність просторових обмежень. Довговічність створених фігур – все це – в конструкторі СОКО.

DSCN1075-150x150 Галерея

НАВЧАЙСЯ

Вчися сам і вчи інших. Допоможи своїй дитині вивчити лічбу і прості арифметичні операції. Вивчи з нею геометричні фігури та кольори. Потренуй дрібну моторику рук та розвинь тактильні відчуття. І все це – з одним конструктором. СОКО.

Думка народилася під час гри з дітьми. Складені зі звичайних кубиків замок, чи хатка були недовговічними і швидко розсипались. Діти засмучувались, – вони не могли залишити гру аби продовжити згодом, чи навіть просто зберегти свій витвір і показати мамі те, що вони зробили…
А що, якщо зробити такий конструктор, елементи якого можна поєднувати як хочеш і де хочеш? Такий конструктор, витвори з якого були б довговічними і могли транспортуватись чи навіть зберігати певний час свою форму? Тоді нічного б не валилось. Ми не думали б про те як випадково не зруйнувати уже зроблене, а більше зосереджувались на ідеях.

Це могло б дати новий виток у розвитку конструкторів. В житті створено і так багато обмежень. Чому творчість має бути загнана у модульно-гніздове з’єднання, чи проходити в постійному переживанні від можливості  того, що все зроблене може бути зруйноване одним необережним рухом? Чому в більшості конструкторів так мало комбінацій і з них так мало можна скласти? Наш погляд на проблему легко вирішує всі ці питання.
Конструктор СОКО приймав участь у більш ніж 20-ти виставках і всюди отримував схвальні відгуки як дітей так і дорослих..  Зрештою, не будемо багато себе вихваляти – дивіться самі..))