Конструктор СОКО - унікальний конструктор-тренажер розвитку об'ємно-просторового бачення, уяви, фантазії, креативу, нелінійного та нестандартного мислення; дрібної моторики рук; релаксант і антистресор для людей інтелектуальних професій, рятівник при напруженій або одноманітній роботі, яка потребує надмірної концентрації, напруження чи проведення великої кількості часу за комп'ютером.

Конструктор СОКО передбачений для ігор і проведення незабутніх хвилин з натуральним деревом, починаючи від 3 років. Це можуть бути спільні ігри дітей і батьків, складання героїв казок і їх трансформація під час прочитання, конструювання фігур найрізноманітнішої форми і розмірів у дорослому віці, складання своїх власних виробів - можливості цього унікального конструктора дійсно безмежні. Виготовлений за спеціальною технологією із матеріалів високої зносостійкості, конструктор роками не втрачає своїх кріпильних властивостей і продовжує дарувати позитивні емоції, радість, спокій, розслаблення та естетичне задоволення.

- деталі можна з'єднувати з будь-якого боку і під будь-яким кутом, - можна скласти роботів, тварин, мотоцикли, машини, космічні кораблі, пістолети, підставки під книжки або телефони і багато чого іншого, що підкаже вам фантазія;
- конструктор СОКО однаково цікавий дітям і дорослим;
- конструктор СОКО задіює одночасно чотири органи чуття - зір, слух, дотик і нюх, тож він заволодіває вашою увагою за лічені секунди, діючи як природній релаксант та джерело позитивних відчуттів.
Конструктор СОКО для власного користування або у подарунок вашим діткам чи близьким - стане найкращим другом, з яким ви проведете не одну щасливу годину вашого життя 🙂